14-16 серпня 2017 р. в м. Маріуполь ГО «ІКЖЦ» провела тренінг для тренерів

Тренінг для тренерів на тему «Інтегрування принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та принципу недискримінації в умовах конфлікту у місцеві ініціативи» проведено в м. Маріуполь 14-16 серпня.

Тренінг відбувся в рамках проекту «Посилення здатності органів місцевого самоврядування та сектору безпеки запобігати ґендерній дискримінації на місцевому рівні» завдяки підтримки Швейцарської агенції розвитку і співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation). У тренінгу взяли участь представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, представники військово-цивільної адміністрації, органів соціального захисту та ін.

Під час тренінгу учасники та учасниці ознайомились з методикою та набули навичок ефективних міжособистісних комунікацій, за допомогою медіації, з використанням недискримінаційного підходу. Також учасники і учасниці ознайомились з міжнародним та національним законодавством у сфері протидії дискримінації та нерівності, зокрема Резолюцією РБ ООН 1325, також набули навичок у визначенні  потреб місцевої громади та врахування інтересів груп населення з урахуванням ґендерної складової а також планування та адвокації.